GCM32ER71H475KA55K
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM32ER71H475KA55K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.GCM32ER71H475KA55K.pdf2.GCM32ER71H475KA55K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GCM32ER71H475KA55K Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80692 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GCM32ER71H475KA55K.pdf2.GCM32ER71H475KA55K.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.106" (2.70mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά GCM
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 490-8066-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 4.7µF