GCM21BC7YA475KE36L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM21BC7YA475KE36L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4.7UF 35V X7S 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.GCM21BC7YA475KE36L.pdf2.GCM21BC7YA475KE36L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GCM21BC7YA475KE36L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 4.7UF 35V X7S 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 378809 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GCM21BC7YA475KE36L.pdf2.GCM21BC7YA475KE36L.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.053" (1.35mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7S
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά GCM
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 490-16389-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7S 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές Automotive