GCM1885C2A6R3DA16D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM1885C2A6R3DA16D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 6.3PF 100V NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.GCM1885C2A6R3DA16D.pdf2.GCM1885C2A6R3DA16D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GCM1885C2A6R3DA16D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 6.3PF 100V NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2284380 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GCM1885C2A6R3DA16D.pdf2.GCM1885C2A6R3DA16D.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά GCM
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 6.3pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 6.3pF εφαρμογές Automotive