GCM155R71H103KA55J
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM155R71H103KA55J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 50V X7R 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.GCM155R71H103KA55J.pdf2.GCM155R71H103KA55J.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GCM155R71H103KA55J Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 10000PF 50V X7R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6617074 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GCM155R71H103KA55J.pdf2.GCM155R71H103KA55J.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά GCM
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 490-13295-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 10000pF