GCM155R71E333KA55D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM155R71E333KA55D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.033UF 25V X7R 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.GCM155R71E333KA55D.pdf2.GCM155R71E333KA55D.pdf3.GCM155R71E333KA55D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GCM155R71E333KA55D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 0.033UF 25V X7R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά GCM
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 490-11149-2
GCM155R71E333KA55D-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 0.033µF