GCM155R71A104KA55D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM155R71A104KA55D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 10V X7R 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.GCM155R71A104KA55D.pdf2.GCM155R71A104KA55D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GCM155R71A104KA55D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 10V X7R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2638336 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GCM155R71A104KA55D.pdf2.GCM155R71A104KA55D.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά GCM
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 490-16434-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 0.1µF εφαρμογές Automotive