GCM1555C1H2R7BA16D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM1555C1H2R7BA16D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.GCM1555C1H2R7BA16D.pdf2.GCM1555C1H2R7BA16D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GCM1555C1H2R7BA16D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2660007 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GCM1555C1H2R7BA16D.pdf2.GCM1555C1H2R7BA16D.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά GCM
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 490-16448-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.7pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 2.7pF εφαρμογές Automotive