GCM0335C1ER30CD03D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM0335C1ER30CD03D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.3PF 25V NP0 0201
Φύλλα δεδομένων: 1.GCM0335C1ER30CD03D.pdf2.GCM0335C1ER30CD03D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GCM0335C1ER30CD03D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 0.3PF 25V NP0 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4404 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GCM0335C1ER30CD03D.pdf2.GCM0335C1ER30CD03D.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά GCM
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 0.3pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
χωρητικότητα 0.3pF εφαρμογές Automotive