GCE216R71H102KA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCE216R71H102KA01D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 50V X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.GCE216R71H102KA01D.pdf2.GCE216R71H102KA01D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GCE216R71H102KA01D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 1000PF 50V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1449916 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GCE216R71H102KA01D.pdf2.GCE216R71H102KA01D.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.024" (0.60mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά GCE
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Open Mode, Soft Termination Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές Automotive, Boardflex Sensitive