GA342QR7GD101KW01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GA342QR7GD101KW01L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 100PF 250VAC X7R 1808
Φύλλα δεδομένων: 1.GA342QR7GD101KW01L.pdf2.GA342QR7GD101KW01L.pdf3.GA342QR7GD101KW01L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GA342QR7GD101KW01L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 100PF 250VAC X7R 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.059" (1.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Σειρά GA3
Ακροαματικότητα Y3 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Αλλα ονόματα 490-3483-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 100pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) χωρητικότητα 100pF