GA342D1XGD180JY02L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GA342D1XGD180JY02L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 18PF 250VAC SL 1808
Φύλλα δεδομένων: 1.GA342D1XGD180JY02L.pdf2.GA342D1XGD180JY02L.pdf3.GA342D1XGD180JY02L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GA342D1XGD180JY02L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 18PF 250VAC SL 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.087" (2.20mm) Συντελεστής θερμοκρασίας SL
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Σειρά GA3
Ακροαματικότητα Y3 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 18pF ±5% 250V Ceramic Capacitor SL 1808 (4520 Metric)
χωρητικότητα 18pF εφαρμογές Safety