ECASD41A476M025K00
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος POLYMER AL CAP 7343 47UF 10V 20%
Φύλλα δεδομένων: 1.ECASD41A476M025K00.pdf2.ECASD41A476M025K00.pdf3.ECASD41A476M025K00.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ECASD41A476M025K00 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή POLYMER AL CAP 7343 47UF 10V 20% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά ECAS
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.8A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 25 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 47µF 10V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 25 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 47µF εφαρμογές General Purpose