DLW31SN102SQ2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW31SN102SQ2L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CMC 230MA 2LN 1 KOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DLW31SN102SQ2L.pdf2.DLW31SN102SQ2L.pdf3.DLW31SN102SQ2L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DLW31SN102SQ2L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CMC 230MA 2LN 1 KOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά DLW31
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 PC Pad Αλλα ονόματα 490-1069-2
PLW3216S102SQ2T1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 1 kOhms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.083" (2.10mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1 kOhms @ 100MHz 230mA DCR 1 Ohm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 1 Ohm
Κάρτα Πάχος (mm) 230mA εγκρίσεις -