DLP1NDN670HL4L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLP1NDN670HL4L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CMC 80MA 4LN 67 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DLP1NDN670HL4L.pdf2.DLP1NDN670HL4L.pdf3.DLP1NDN670HL4L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DLP1NDN670HL4L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CMC 80MA 4LN 67 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 5V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.059" L x 0.026" W (1.50mm x 0.65mm) Σειρά DLP1N
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric), 8 Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Γραμμών 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 67 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.020" (0.50mm) Τύπος φίλτρου Signal Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 67 Ohms @ 100MHz 80mA DCR 3.63 Ohm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 3.63 Ohm Κάρτα Πάχος (mm) 80mA