DLP11SN281HL2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLP11SN281HL2L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CMC 90MA 2LN 280 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DLP11SN281HL2L.pdf2.DLP11SN281HL2L.pdf3.DLP11SN281HL2L.pdf4.DLP11SN281HL2L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DLP11SN281HL2L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CMC 90MA 2LN 280 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 5V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) Σειρά DLP11
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0504 (1210 Metric), 4 Lead Αλλα ονόματα 490-5148-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 280 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.036" (0.92mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 280 Ohms @ 100MHz 90mA DCR 5.25 Ohm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 5.25 Ohm
Κάρτα Πάχος (mm) 90mA εγκρίσεις -