DHSF44G132ZNXB
Murata ElectronicsMurata Electronics
DHSF44G132ZNXB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1300PF 40KV Z5U DISK
Φύλλα δεδομένων: 1.DHSF44G132ZNXB.pdf2.DHSF44G132ZNXB.pdf3.DHSF44G132ZNXB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DHSF44G132ZNXB Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 1300PF 40KV Z5U DISK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 40000V (40kV) Ανοχή -20%, +80%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Z5U
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.693" Dia (43.00mm) Σειρά DHS
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Disk, Metal Fitting - Threaded Θερμοκρασία λειτουργίας 10°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Requires Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.673" (42.50mm)
Χαρακτηριστικά High Voltage Λεπτομερής περιγραφή 1300pF -20%, +80% 40000V (40kV) Ceramic Capacitor Z5U Disk, Metal Fitting - Threaded
χωρητικότητα 1300pF εφαρμογές General Purpose