DHS4E4G141KC2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DHS4E4G141KC2B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 140PF 40KV N4700 DISK
Φύλλα δεδομένων: 1.DHS4E4G141KC2B.pdf2.DHS4E4G141KC2B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DHS4E4G141KC2B Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 140PF 40KV N4700 DISK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5456 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DHS4E4G141KC2B.pdf2.DHS4E4G141KC2B.pdf
Τάση - Ονομαστική 40000V (40kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας N4700
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.787" Dia x 1.476" L (20.00mm x 37.50mm) Σειρά DHS
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Disk, Metal Fitting - Threaded Αλλα ονόματα 490-7974
DHS4E4G141KC2B-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 20°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Requires Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Voltage
Λεπτομερής περιγραφή 140pF ±10% 40000V (40kV) Ceramic Capacitor N4700 Disk, Metal Fitting - Threaded χωρητικότητα 140pF