DFE201210U-2R2M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
DFE201210U-2R2M=P2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 1.2A 228 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.DFE201210U-2R2M=P2.pdf2.DFE201210U-2R2M=P2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DFE201210U-2R2M=P2 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 1.2A 228 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 476828 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DFE201210U-2R2M=P2.pdf2.DFE201210U-2R2M=P2.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
θωράκιση Shielded Σειρά DFE201210U
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 490-16592-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 228 mOhm Max 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 228 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.2A Τρέχουσες - Κορεσμός 2A