DE2E3KY332MN2AM01F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE2E3KY332MN2AM01F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3300PF 250VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.DE2E3KY332MN2AM01F.pdf2.DE2E3KY332MN2AM01F.pdf3.DE2E3KY332MN2AM01F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DE2E3KY332MN2AM01F Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 3300PF 250VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας E
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia (9.00mm) Σειρά KY
Ακροαματικότητα X1, Y2 Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 490-9558-3
DE2E3KY332MN2AM01F-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Formed Leads
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) Χαρακτηριστικά High Voltage
Λεπτομερής περιγραφή 3300pF ±20% 250V Ceramic Capacitor E Radial, Disc χωρητικότητα 3300pF