DE2E3KY152MB3BU02F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE2E3KY152MB3BU02F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 300VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.DE2E3KY152MB3BU02F.pdf2.DE2E3KY152MB3BU02F.pdf3.DE2E3KY152MB3BU02F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DE2E3KY152MB3BU02F Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 1500PF 300VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 300VAC Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας E
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia (7.00mm) Σειρά KY
Ακροαματικότητα X1, Y2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 490-9467
DE2E3KY152MB3BU02F-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Formed Leads
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm) Χαρακτηριστικά High Voltage
Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±20% 300VAC Ceramic Capacitor E Radial, Disc χωρητικότητα 1500pF