DE1E3KX152MN4AP01F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE1E3KX152MN4AP01F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 300VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.DE1E3KX152MN4AP01F.pdf2.DE1E3KX152MN4AP01F.pdf3.DE1E3KX152MN4AP01F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DE1E3KX152MN4AP01F Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 1500PF 300VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 300VAC Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας E
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά KX
Ακροαματικότητα X1, Y1 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 490-9512-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Formed Leads
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±20% 300VAC Ceramic Capacitor E Radial, Disc χωρητικότητα 1500pF