CSTLS27M6X51-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CER RESONATOR
Φύλλα δεδομένων: 1.CSTLS27M6X51-B0.pdf2.CSTLS27M6X51-B0.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CSTLS27M6X51-B0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 4066 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CSTLS27M6X51-B0.pdf2.CSTLS27M6X51-B0.pdf
Τύπος Ceramic Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" L x 0.118" W (5.50mm x 3.00mm)
Σειρά CERALOCK® CSTLS Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.256" (6.50mm)
Ανοχή συχνότητας ±0.5% Συχνότητα 27.6MHz
Χαρακτηριστικά Built in Capacitor Λεπτομερής περιγραφή 27.6MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 5pF -20°C ~ 80°C Through Hole
χωρητικότητα 5pF