CSTLS16M0X51-A0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTLS16M0X51-A0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CER RES 16.0000MHZ 5PF T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.CSTLS16M0X51-A0.pdf2.CSTLS16M0X51-A0.pdf3.CSTLS16M0X51-A0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CSTLS16M0X51-A0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CER RES 16.0000MHZ 5PF T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Ceramic Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" L x 0.138" W (5.50mm x 3.50mm)
Σειρά CERALOCK® CSTLS Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch Αλλα ονόματα 490-5998-3
CSTLS16M0X51-A0-ND
CSTLS16M0X51A0
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 Ohms
Ύψος 0.276" (7.00mm) Ανοχή συχνότητας ±0.5%
Σταθερότητα συχνότητας ±0.2% Συχνότητα 16MHz
Χαρακτηριστικά Built in Capacitor Λεπτομερής περιγραφή 16MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 5pF ±0.2% 50 Ohms -20°C ~ 80°C Through Hole
χωρητικότητα 5pF