BLM31AJ601SH1L
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM31AJ601SH1L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Φύλλα δεδομένων: BLM31AJ601SH1L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLM31AJ601SH1L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 557989 pcs Φύλλο δεδομένων BLM31AJ601SH1L.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά EMIFIL®, BLM31
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 490-11053-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 600 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.051" (1.30mm)
Τύπος φίλτρου - Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 900 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 200mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BLM31KN102BH1L
BLM31KN102BH1L
Περιγραφή: 1000OHM DCR MAX 1.4) A RATED CUR
Σε απόθεμα: 560368 pcs
Κατεβάστε: BLM31KN102BH1L.pdf
RFQ
BLM25
BLM25
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: HEX KEY L-SHAPE 2.5MM 3.56"