BLM21BB331SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM21BB331SN1D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BLM21BB331SN1D.pdf2.BLM21BB331SN1D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLM21BB331SN1D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2144088 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BLM21BB331SN1D.pdf2.BLM21BB331SN1D.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά EMIFIL®, BLM21
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 490-10665-2
BLM21BB331SN1D-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 330 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.057" (1.45mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 330 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 400mA