BLM18RK102SN1D
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BLM18RK102SN1D.pdf2.BLM18RK102SN1D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLM18RK102SN1D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3737362 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BLM18RK102SN1D.pdf2.BLM18RK102SN1D.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά EMIFIL®, BLM18
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 490-5228-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 1 kOhms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.037" (0.95mm)
Τύπος φίλτρου - Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 800 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 200mA