BLM18EG221TZ1D
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 220 OHM 0201 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BLM18EG221TZ1D.pdf2.BLM18EG221TZ1D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLM18EG221TZ1D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FERRITE BEAD 220 OHM 0201 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 957631 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BLM18EG221TZ1D.pdf2.BLM18EG221TZ1D.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά EMIFIL®, BLM18
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Γραμμών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Ύψος (Max) 0.030" (0.75mm)
Τύπος φίλτρου Power, Signal Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 150 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 1A