BLM18BD222SH1D
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 2.2K OHM 0603 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BLM18BD222SH1D.pdf2.BLM18BD222SH1D.pdf3.BLM18BD222SH1D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLM18BD222SH1D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FERRITE BEAD 2.2K OHM 0603 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά EMIFIL®, BLM18
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα 490-17711-2
BLM18BD222SH1D-ND
Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 2.2 kOhms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.037" (0.95mm)