BLM18AG121SZ1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BLM18AG121SZ1D.pdf2.BLM18AG121SZ1D.pdf3.BLM18AG121SZ1D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLM18AG121SZ1D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά EMIFIL®, BLM18
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Γραμμών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks Ύψος (Max) 0.037" (0.95mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 180 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 500mA