BLM15AG601SH1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM15AG601SH1D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BLM15AG601SH1D.pdf2.BLM15AG601SH1D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLM15AG601SH1D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2322838 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BLM15AG601SH1D.pdf2.BLM15AG601SH1D.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά EMIFIL®, BLM15
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 490-7806-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 600 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.022" (0.55mm)
Τύπος φίλτρου - Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 600 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 300mA