BLM03PX220SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM03PX220SN1D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 22 OHM 0201 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BLM03PX220SN1D.pdf2.BLM03PX220SN1D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLM03PX220SN1D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FERRITE BEAD 22 OHM 0201 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1651752 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BLM03PX220SN1D.pdf2.BLM03PX220SN1D.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά EMIFIL®, BLM03
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα 490-16651-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 22 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.013" (0.33mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 40 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 1.8A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BLM03PG220SN1D
BLM03PG220SN1D
Κατεβάστε: BLM03PG220SN1D.pdf
RFQ
BLM15AG100SN1D
BLM15AG100SN1D
Περιγραφή: FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
Κατεβάστε: BLM15AG100SN1D.pdf
RFQ
BLM15
BLM15
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: HEX KEY L-SHAPE 1.5MM 3.06"