BLM03BX102SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM03BX102SN1D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BLM03BX102SN1D.pdf2.BLM03BX102SN1D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLM03BX102SN1D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2412648 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BLM03BX102SN1D.pdf2.BLM03BX102SN1D.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά BLM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα 490-14882-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 1 kOhms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.013" (0.33mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 1.7 Ohm
Κάρτα Πάχος (mm) 170mA