BLM03BC560SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM03BC560SN1D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 56 OHM 0201 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BLM03BC560SN1D.pdf2.BLM03BC560SN1D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLM03BC560SN1D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FERRITE BEAD 56 OHM 0201 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2119930 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BLM03BC560SN1D.pdf2.BLM03BC560SN1D.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά EMIFIL®, BLM03
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Γραμμών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 56 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.013" (0.33mm) Τύπος φίλτρου Signal Line
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 1.05 Ohm Κάρτα Πάχος (mm) 100mA