BLM02BX121SN1D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
BLM02BX121SN1D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BLM02BX121SN1D.pdf2.BLM02BX121SN1D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
40000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLM02BX121SN1D Κατασκευαστής Murata Electronics North America
Περιγραφή FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1847416 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BLM02BX121SN1D.pdf2.BLM02BX121SN1D.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Σειρά BLM
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ακροαματικότητα -
Πόλωση 01005 (0402 Metric) Άλλα ονόματα 490-14876-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BLM02BX121SN1D Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 120 Ohm @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.009" (0.22mm) Ασφάλεια ηλεκτρική Signal Line
φίλτρο Σειρά 500 mOhm Περιγραφή FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 350mA Καλώδιο Μήκος - έχει εκτεθεί σε ακτινοβολία 1