BLA31BD221SN4D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLA31BD221SN4D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 220 OHM 1206 4LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BLA31BD221SN4D.pdf2.BLA31BD221SN4D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLA31BD221SN4D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FERRITE BEAD 220 OHM 1206 4LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 294585 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BLA31BD221SN4D.pdf2.BLA31BD221SN4D.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά EMIFIL®, BLA31
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad Αλλα ονόματα 490-10659-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 220 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.039" (1.00mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 350 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 150mA