B1179BS-101M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
B1179BS-101M=P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND
Φύλλα δεδομένων: B1179BS-101M=P3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B1179BS-101M=P3 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5471 pcs Φύλλο δεδομένων B1179BS-101M=P3.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2-SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
θωράκιση Shielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 490-14263-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 290 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 290 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.1A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.3A