B1135AS-1R5N=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
B1135AS-1R5N=P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND
Φύλλα δεδομένων: B1135AS-1R5N=P3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B1135AS-1R5N=P3 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5236 pcs Φύλλο δεδομένων B1135AS-1R5N=P3.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2-SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.331" L x 0.327" W (8.40mm x 8.30mm)
θωράκιση Shielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 490-14237-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 1.5µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 7.6A 11 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 11 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.6A Τρέχουσες - Κορεσμός 6.3A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
B1135AS-101M=P3
B1135AS-101M=P3
Περιγραφή: FIXED IND
Σε απόθεμα: 6005 pcs
Κατεβάστε: B1135AS-101M=P3.pdf
RFQ
B112S
B112S
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN BARRIER STRIP 12CIRC 0.63"