7BB-27-4L0
Murata ElectronicsMurata Electronics
7BB-27-4L0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
Φύλλα δεδομένων: 7BB-27-4L0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 7BB-27-4L0
Αριθμός εξαρτήματος 7BB-27-4L0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 142227 pcs Φύλλο δεδομένων 7BB-27-4L0.pdf
Τάση - Εισόδου (Max) - Τύπος Standard
Λήξη Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 1.063" Dia (27.00mm)
Σειρά 7BB Αλλα ονόματα 490-7714
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αντίσταση 300 Ohms Συχνότητα 4.6kHz
Λεπτομερής περιγραφή 4.6kHz Standard Buzzer Element 1.063" Dia (27.00mm) 300 Ohms Χωρητικότητα @ Συχνότητα 20000pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
7BB-35-3
7BB-35-3
Περιγραφή: BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
Κατεβάστε: 7BB-35-3.pdf
RFQ
7BB-15-6L0
7BB-15-6L0
Περιγραφή: BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
Κατεβάστε: 7BB-15-6L0.pdf
RFQ
7BB-20-3
7BB-20-3
Περιγραφή: BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
Κατεβάστε: 7BB-20-3.pdf
7BB-20-6
7BB-20-6
Περιγραφή: BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
Κατεβάστε: 7BB-20-6.pdf
7BB-27-4
7BB-27-4