1277AS-H-2R2M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
1277AS-H-2R2M=P2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 2.1A 84 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1277AS-H-2R2M=P2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1277AS-H-2R2M=P2 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 2.1A 84 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 429160 pcs Φύλλο δεδομένων 1277AS-H-2R2M=P2.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά DFE322512C
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα 490-10592-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.1A 84 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 84 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.1A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2.6A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1277AS-H-6R8M=P2
1277AS-H-6R8M=P2
Περιγραφή: FIXED IND 6.8UH 1.2A 276 MOHM
Κατεβάστε: 1277AS-H-6R8M=P2.pdf
RFQ
1277AS-H-R47M=P2
1277AS-H-R47M=P2
Περιγραφή: FIXED IND 470NH 3.7A 31 MOHM SMD
Κατεβάστε: 1277AS-H-R47M=P2.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: TERM BLOCK PLUG 26POS STR 3.5MM
Κατεβάστε: 1277980000.pdf
1277AS-H-3R3M=P2
1277AS-H-3R3M=P2
Περιγραφή: FIXED IND 3.3UH 1.8A 126 MOHM
Κατεβάστε: 1277AS-H-3R3M=P2.pdf
1277P 0081000
1277P 0081000
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: 3 #25 FPFA SH FLRST FLRST
Σε απόθεμα: 69 pcs
Κατεβάστε:
1277AS-H-1R5M=P2
1277AS-H-1R5M=P2
Περιγραφή: FIXED IND 1.5UH 2.6A 65 MOHM SMD
Κατεβάστε: 1277AS-H-1R5M=P2.pdf
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: TERM BLOCK PLUG 28POS STR 3.5MM
Κατεβάστε: 1277990000.pdf
Περιγραφή: TERM BLOCK PLUG 24POS STR 3.5MM