1255AY-101M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
1255AY-101M=P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 900MA 552 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1255AY-101M=P3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1255AY-101M=P3 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 100UH 900MA 552 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 411054 pcs Φύλλο δεδομένων 1255AY-101M=P3.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm)
θωράκιση Shielded Σειρά DG6045C
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 490-10801-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Wirewound Inductor 900mA 552 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 552 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 900mA