1229AS-H-2R0M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
1229AS-H-2R0M=P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND
Φύλλα δεδομένων: 1229AS-H-2R0M=P3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1229AS-H-2R0M=P3 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 214083 pcs Φύλλο δεδομένων 1229AS-H-2R0M=P3.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.146" L x 0.154" W (3.70mm x 3.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 490-14171-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 88 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 88 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.7A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.5A