SMLJ6.5CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ6.5CAE3/TR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMLJ6.5CAE3/TR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMLJ6.5CAE3/TR13 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80423 pcs Φύλλο δεδομένων SMLJ6.5CAE3/TR13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 6.5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 11.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 7.22V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 300W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 267.9A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -