SMDA12C-7/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 12V 24V 8SO
Φύλλα δεδομένων: SMDA12C-7/TR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMDA12C-7/TR13 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 12V 24V 8SO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 70435 pcs Φύλλο δεδομένων SMDA12C-7/TR13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 24V
Τάση - Ανάλυση (Min) 13.3V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO Σειρά TVSarray™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 300W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 75pF @ 1MHz