SMCJ200CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ200CAE3/TR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 200V DO214AB
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ200CAE3/TR13 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 200V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70608 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 200V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp -
Τάση - Ανάλυση (Min) - Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) - Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SMCJ200
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMCJ200CA
SMCJ200CA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 200V 324V DO214AB
Κατεβάστε: SMCJ200CA.pdf
RFQ
SMCJ200A-H
SMCJ200A-H
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 200V 324V SMC
Κατεβάστε: SMCJ200A-H.pdf
RFQ
SMCJ200C
SMCJ200C
Περιγραφή: TVS DIODE 200V 340.2V DO214AB