SMCJ10CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ10CAE3/TR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMCJ10CAE3/TR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ10CAE3/TR13 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 10V 17V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 139310 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ10CAE3/TR13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 10V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 17V
Τάση - Ανάλυση (Min) 11.1V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 88.2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -