SMBJ7.5CAE3/TR13
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
SMBJ7.5CAE3/TR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMBJ
Φύλλα δεδομένων: SMBJ7.5CAE3/TR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ7.5CAE3/TR13 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 229648 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ7.5CAE3/TR13.pdf
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 8.33V Τάσης - ράμπας 1
Τάση - Ανάλυση (Min) 7.5V Τάσης - Ανάλυση SMBJ (DO-214AA)
Τύπος Zener Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Προστασία γραμμής ισχύος 600W Ισχύς - μέγιστη παλμός 46.5A
Πόλωση DO-214AA, SMB Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SMBJ7.5CAE3/TR13
Περιγραφή TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMBJ Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 12.9V