SMBJ130CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ130CAE3/TR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 130V 209V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: SMBJ130CAE3/TR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ130CAE3/TR13 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 130V 209V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 216226 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ130CAE3/TR13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 130V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 209V
Τάση - Ανάλυση (Min) 144V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 2.9A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -