SMAJ64CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ64CAE3/TR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 64V 103V DO214AC
Φύλλα δεδομένων: SMAJ64CAE3/TR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMAJ64CAE3/TR13 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 64V 103V DO214AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 359449 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ64CAE3/TR13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 64V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 103V
Τάση - Ανάλυση (Min) 71.1V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AC (SMA) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 4.9A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -