MX1.5KE9.1CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 7.78V 13.4V CASE-1
Φύλλα δεδομένων: MX1.5KE9.1CAE3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MX1.5KE9.1CAE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 7.78V 13.4V CASE-1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3386 pcs Φύλλο δεδομένων MX1.5KE9.1CAE3.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 7.78V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 13.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 8.65V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή CASE-1 Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial
Αλλα ονόματα 1086-9290
1086-9290-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 112A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MX1.5KE91CAE3
MX1.5KE91CAE3
Περιγραφή: TVS DIODE 77.8V 125V CASE-1
Σε απόθεμα: 3722 pcs
Κατεβάστε: MX1.5KE91CAE3.pdf
RFQ
MX1206DIN
MX1206DIN
Κατασκευαστές: TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή: LINE FILTER 250VDC/VAC 6A DIN
Σε απόθεμα: 5415 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MX1.5KE91CA
MX1.5KE91CA