MX1.5KE160CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 136V 219V CASE-1
Φύλλα δεδομένων: MX1.5KE160CAE3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MX1.5KE160CAE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 136V 219V CASE-1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3170 pcs Φύλλο δεδομένων MX1.5KE160CAE3.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 136V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 219V
Τάση - Ανάλυση (Min) 152V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή CASE-1 Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial
Αλλα ονόματα 1086-9170
1086-9170-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 6.8A